Willa Antałówka to autentyczny drewniany dom zbudowany prawie wiek temu według zasad regionalnego budownictwa, w którym dobry klimat sprzyja pełnemu odpoczynkowi. W pokojach podziwiać można kunszt góralskich rzemieślników w postaci tradycyjnych ścian skonstruowanych z pieczołowicie przygotowanego drewna. Kontynuujemy tradycje pensjonatu ‚Oczko 21’, który z sukcesem działał w tym miejscu przez wiele lat. Dziś – po gruntowniej odnowie – oferujemy połączenie rodzinnej gościnności, nowoczesnego komfortu i lokalnej tradycji.

Wewnątrz Willi Antałówka

W przyziemiu willi znajduje się jadalnia z kącikiem dla dzieci oraz fantastycznym otwartym kominkiem. Zapraszamy tutaj na codzienne śniadania, pyszną i całkowicie bezpłatną kawę w ciągu dnia oraz rozgrzewające wieczory przy trzaskającym ogniu. Znajdziecie też tutaj terapeutyczną saunę infrared oraz przestrzeń na rowery, wózki oraz narty i sanki.

W sezonie przygotowujemy domowe weki, które potem trafiają na jadalniany stół. Rozsmakowawszy się w nich, nasi goście mają możliwość zakupienia pysznych przetworów i podzielenia się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Na zewnątrz Willi Antałówka

Nasz dom jest częścią otoczenia, dlatego każdy pokój posiada osobny balkon lub wychodzi na wspólny taras, na którym można spędzać leniwie czas i chwytać promienie słońca. Z tarasu można również zejść bezpośrednio do ogrodu, w którym każda pora roku oferuje inne przyjemności. Soczysta zieleń stanowi doskonałe tło do relaksu dla dorosłych oraz dla dzieci. Sympatyczna altana pozwala cieszyć się grillowaniem, a jednocześnie podziwiać widok na Giewont. W sezonie wiśnie i śliwki nie mają sobie równych pod względem fantastycznego słodkiego smaku. Latem dzieci mogą poszaleć na placu zabaw, zimą zaś bezpiecznie korzystać z uroków śnieżnej pogody.